roYal'div forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
roYal'div forum

Dobro došli na službeni forum roYal'division klana. Sponsored by: www.cano2.com
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
frenki
Forum Noob/Tek registriran
Forum Noob/Tek registriran



Broj postova : 2
Join date : 17.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimened kol 17, 2008 4:30 pm

1. Ime:Franjo
2. Prezime:Pušelja
3. Mjesto stanovanja:Umag,CROATIA...eeeeeeeeeeeeeeee
4. Xfire:frenki222(igro sam prije ono kod bratica i to dosta...cod2...I like it..heh)
5. MSN:rukometas-14@hotmail.com
6. CB Log ( ne toliko bitan ali poželjan ):imam org jer dosta igram warove na org serverima jer tamo nema chitera sami skilleri..pa je bolje...ali nemam CB Sad
7. Prijašnji klanovi:e ima ih na hrpe ono oko 20 sigurno...ali od poznatijih su:nForce,Drinkers,High team,sada sam u AFK, i jos nekima...XD
8. Zašto baš mi? ..e klan ste do jaja imate sve kaj treba imat klan....volim igrat puno warove...i neda mi se cijelo vrijeme u warovima izvlacit pobjedu zbog neki lowera a vi to sigurno niste...heheh pozz od FRENKIA
Laughing cheers Twisted Evil lol!
[Vrh] Go down
Fu$i0n
Željan razgovora
Željan razgovora
Fu$i0n


Broj postova : 8
Join date : 12.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: e da..   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimened kol 17, 2008 4:33 pm

gledaj... ako oces u klan moras leftat sve ostale klanove i igrat par test warova da vidimo dali znas... javi se za war xfire: sekri ili royalblackout ili konj2!!!
[Vrh] Go down
codEEE
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 147
Join date : 04.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimened kol 17, 2008 7:37 pm

jebote opsjednut si smajlicima Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol!
[Vrh] Go down
Black0u7
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 127
Join date : 04.08.2008
Age : 34
Lokacija : Hrvatska (Našice)

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimepon kol 18, 2008 11:51 am

lol koja prijava.... napiso onak, kofol, ovo, ali, onak,brijem 100 puta....
[Vrh] Go down
https://royaldiv-clanforum.forumcroatian.com
codEEE
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 147
Join date : 04.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimepon kol 18, 2008 1:24 pm

Frenkyja za predsjednika Very Happy
[Vrh] Go down
frenki
Forum Noob/Tek registriran
Forum Noob/Tek registriran



Broj postova : 2
Join date : 17.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: ah.......................   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimeuto kol 19, 2008 10:06 pm

ah....ajmo pocet od prvog odgovarar...heheh Very Happy pa...vec sam par klanova left...i ostale cu radi ovog klana ak treba...I like smils...ono na kraju u prijavi sam se ufuro...XD...igro sam vec par warova test ono bio sam dobar...solidno....a ona rijec BRIJEM mi je danas dopisdila bio sam s neki purgerom na kavi i svaka rijec BRIJEM...pa mi se vise neda govorit BRIJEM....hheehehehe XDD ajde uzivajte i nadam se da cu upas u klan Wink pozz od FRENKIJA...hahahaha
[Vrh] Go down
codEEE
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 147
Join date : 04.08.2008

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimesri kol 20, 2008 10:59 am

no comment ( jesi kad razmisljo o pisanju romana?? ) Very Happy santa rendeer
[Vrh] Go down
Black0u7
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 127
Join date : 04.08.2008
Age : 34
Lokacija : Hrvatska (Našice)

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimesri kol 20, 2008 11:48 pm

ti si zadnji za testanje sa ove lista... primamo još 2 mad skill timska igraća, tako da se moraš potrudit... GL bit će test na waru!
[Vrh] Go down
https://royaldiv-clanforum.forumcroatian.com
Black0u7
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 127
Join date : 04.08.2008
Age : 34
Lokacija : Hrvatska (Našice)

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimepon kol 25, 2008 12:59 pm

žalim ali ništa... low skill... noob... sry GL dalje
[Vrh] Go down
https://royaldiv-clanforum.forumcroatian.com
Black0u7
Klan lider/Forum Administrator
Klan lider/Forum Administrator



Broj postova : 127
Join date : 04.08.2008
Age : 34
Lokacija : Hrvatska (Našice)

prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitimepon kol 25, 2008 12:59 pm

ODBIJEN!
[Vrh] Go down
https://royaldiv-clanforum.forumcroatian.com
Sponsored content





prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) Empty
PostajNaslov: Re: prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )   prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN ) I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijava Frenky...brijem da je cod2_ (ODBIJEN )
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nemo prijava cod2 (ODBIJEN)
» prijava --> Edin---cod2-->
» Domek prijava CoD2 (PRIMLJEN)
» blade-pro skill cod2 (ODBIJEN)
» M@tej again - prijava (ODBIJEN)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
roYal'div forum :: Klan General :: Regrutacije /OTVORENE/-
Forum(o)Bir: